• Zaslání exkluzivních papírových letenek ZDARMA.
  • Maximální důraz na kvalitní a bezpečné provedení celého letu.
  • Nejširší nabídka startů z východních Čech a Českého ráje.
  • Cena letenky zahrnuje též malé občerstvení, foto a GPS záznam letu.
  • Každý let je zakončen přípitkem a povýšením mezi balónovou šlechtu.
  • Řekněte si své ANO při svatebním letu v našem balónovém koši.
  • Privátní VIP lety pro 2 - 8 pasažérů, k tomu 1x dítě do 145 cm zdarma.
  • Reference zákazníků a jejich hodnocení letů naleznete zde.

Rekordní přelet ČR

fotografie Balonu OK-8809 pilotovaném našimi kolegy Tomášem Stejskalem a Pavlem Měřínským se v sobotu 22.10.2011 podařil krásný a unikátní přelet České republiky. Za 10 hodin a 54 minut uletěli 403 km z nejvýchodnějšího místa republiky v obci Bukovec až do západočeské Plánice. Tímto letem také vytvořili dva nové české rekordy v délce a době letu horkovzdušným balonem.

Okolo Hradce ....

fotografie Minulý týden nám do kanceláře přišel mail s přílohou nazvanou okolohradce.pps. Přestože není bezpečné otevírat neznámé soubory, zvědavost nám nedala a my do něj zkusili nahlédnout. K velkému překvapení se nám otevřela zajímavá prezentace jednoho z našich loňských letů (trasa Hradec Králové - Petrovice z 9.10.2010), o kterou bychom se tímto s vámi rádi podělili a zároveň pozdravili jejího autora.

Pozvánka na Balónové dny

fotografie Zveme vás tímto na tradiční setkání příznivců horkovzdušných balónů, které se po krátké odmlce vrací opět do Hradce Králové. Odlet balónů i pestrý doprovodný program (kapela The Coolers, dětské skákací hrady, velkolepá hořáková show a možnost letu upoutaným balónem) bude probíhat 28. 7. 2012 na ploše za Universitou HK nedaleko od soutoku Labe a Orlice. Bližší informace najdete zde.

Český ráj - balónů kraj

fotografie Naší nejžádanější mimohradeckou destinací byl podle očekávání v letošním roce opět Český ráj. Počet letů, které jsme v této nádherné lokalitě hradů, rybníků a skal provedli, přesáhl dvě desítky a potvrdil tak známé balonářské rčení "Český ráj - balónů kraj". Z velké části je to i díky exkluzivnímu startovnímu místu nedaleko od hradu Trosky, které je zárukou skvělých zážitků, ať už to fouká jakýmkoliv směrem.

Nad Hradcem s OK-JUR13

fotografie A ještě jednou vyhlídkový let nad Hradcem Králové, tentokrát společně s ULL Galetka LG-4 Alfa (registrační zn. OK-JUR13) našeho kolegy z hangáru a zástupce ředitele Leteckých služeb HK Ing. Tomáše Kvítka alias Kvída. Ten nám během něj dělal ve vzduchu nejen milou společnost, ale i nafotil mnoho zajímavých snímků našeho balónu. Ty nejpovedenější z nich si vám nyní dovolujeme předložit.

Prázdninová cena letenek

fotografie Prázdniny jsou odjakživa nejen časem pohody a lenošení, ale i ideální příležitostí k prožití něčeho nového, nepoznaného. K tomu bychom rádi přispěli i my "prázdninovou cenou letenek", které lze využít na libovolný z našich vyhlídkových balónových letů (a to nejen během prázdnin, neboť platnost letenky je 12 měsíců ode dne jejího vystavení). Bližší podrobnosti naleznete v našem aktuálním ceníku.

Let s redaktorkou MF DNES

fotografie Deník MF DNES, 28.6.2011, autor Kateřina Vítková
Kde jinému vstávají hrůzou vlasy, já se tetelím radostí. To však nebyl případ letu balonem, který bych neřadila mezi adrenalinové zážitky. I když zážitek to bezesporu byl. Nádherný. Přímo z redakce MF DNES se vpodvečer vydávám k sídlu První hradecké vzduchoplavební společnosti, abych spolu s ... celý článek zde