• Zaslání exkluzivních papírových letenek ZDARMA.
  • Maximální důraz na kvalitní a bezpečné provedení celého letu.
  • Nejširší nabídka startů z východních Čech a Českého ráje.
  • Cena letenky zahrnuje též malé občerstvení, foto a GPS záznam letu.
  • Každý let je zakončen přípitkem a povýšením mezi balónovou šlechtu.
  • Stále volná místa v koši. U nás nečekáte na svůj let měsíce či roky.
  • Řekněte si své ANO při svatebním letu v našem balónovém koši.
  • Privátní VIP lety pro 2 - 8 pasažérů, k tomu 1x dítě do 145 cm zdarma.
  • Reference zákazníků a jejich hodnocení letů naleznete zde.

Proč letět s námi?

fotografie Víte jaký je rozdíl mezi velkým pasažérským balónem a balónem pro 3-5 osob? Asi takový jako mezi luxusním Superbem a Fabií. Do koše nemusíte přelézat přes jeho okraj, neboť jste do něj uvedeni dveřmi. Jeho pasažérské kóje jsou v zájmu pohodlí a bezpečnosti klientů během letu odděleny od pracoviště pilota. Díky své velikosti je pasažérský balón celkově komfortnější, stabilnější, bezpečnější, atd...

Rekordní přelet ČR

fotografie Balonu OK-8809 pilotovaném našimi kolegy Tomášem Stejskalem a Pavlem Měřínským se v sobotu 22.10.2011 podařil krásný a unikátní přelet České republiky. Za 10 hodin a 54 minut uletěli 403 km z nejvýchodnějšího místa republiky v obci Bukovec až do západočeské Plánice. Tímto letem také vytvořili dva nové české rekordy v délce a době letu horkovzdušným balonem.

Okolo Hradce ....

fotografie Minulý týden nám do kanceláře přišel mail s přílohou nazvanou okolohradce.pps. Přestože není bezpečné otevírat neznámé soubory, zvědavost nám nedala a my do něj zkusili nahlédnout. K velkému překvapení se nám otevřela zajímavá prezentace jednoho z našich loňských letů (trasa Hradec Králové - Petrovice z 9.10.2010), o kterou bychom se tímto s vámi rádi podělili a zároveň pozdravili jejího autora.

Pozvánka na Balónové dny

fotografie Zveme vás tímto na tradiční setkání příznivců horkovzdušných balónů, které se po krátké odmlce vrací opět do Hradce Králové. Odlet balónů i pestrý doprovodný program (kapela The Coolers, dětské skákací hrady, velkolepá hořáková show a možnost letu upoutaným balónem) bude probíhat 28. 7. 2012 na ploše za Universitou HK nedaleko od soutoku Labe a Orlice. Bližší informace najdete zde.

Český ráj - balónů kraj

fotografie Naší nejžádanější mimohradeckou destinací byl podle očekávání v letošním roce opět Český ráj. Počet letů, které jsme v této nádherné lokalitě hradů, rybníků a skal provedli, přesáhl dvě desítky a potvrdil tak známé balonářské rčení "Český ráj - balónů kraj". Z velké části je to i díky exkluzivnímu startovnímu místu nedaleko od hradu Trosky, které je zárukou skvělých zážitků, ať už to fouká jakýmkoliv směrem.

Nad Hradcem s OK-JUR13

fotografie A ještě jednou vyhlídkový let nad Hradcem Králové, tentokrát společně s ULL Galetka LG-4 Alfa (registrační zn. OK-JUR13) našeho kolegy z hangáru a zástupce ředitele Leteckých služeb HK Ing. Tomáše Kvítka alias Kvída. Ten nám během něj dělal ve vzduchu nejen milou společnost, ale i nafotil mnoho zajímavých snímků našeho balónu. Ty nejpovedenější z nich si vám nyní dovolujeme předložit.

Prázdninová cena letenek

fotografie Prázdniny jsou odjakživa nejen časem pohody a lenošení, ale i ideální příležitostí k prožití něčeho nového, nepoznaného. K tomu bychom rádi přispěli i my "prázdninovou cenou letenek", které lze využít na libovolný z našich vyhlídkových balónových letů (a to nejen během prázdnin, neboť platnost letenky je 12 měsíců ode dne jejího vystavení). Bližší podrobnosti naleznete v našem aktuálním ceníku.