• Maximální důraz na kvalitní a bezpečné provedení celého letu.
  • Nejširší nabídka startů z východních Čech a Českého ráje.
  • Dvou až tříhodinové expediční přelety Krkonoš a Orlických hor.
  • Lety též v okolí Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy, Budějovic a Plzně.
  • Cena letenky zahrnuje též malé občerstvení, foto a GPS záznam letu.
  • Každý let je zakončen přípitkem a povýšením mezi balónovou šlechtu.
  • Řekněte si své ANO při svatebním letu v našem balónovém koši.
  • Privátní VIP lety pro 2 - 8 pasažérů, k tomu 1x dítě do 145 cm zdarma.
  • Reference zákazníků a jejich hodnocení letů naleznete zde.

Balónové nebe se líbilo

fotografie První obnovený ročník Balónového nebe, který se konal 31.7. - 1.8. v Hradci Králové, hostil celkem deset horkovzdušných balónů z Čech i Moravy. Počasí nám během celého víkendu přálo a tak i všechny tři naplánované lety dopadly na výtečnou. Kromě prohlídky balónů probíhal v místě jejich startu též pestrý doprovodný program, který sem přilákal i mnoho dětských diváků.

Reportáž z letu OK-3333

fotografie V neděli 25. 4. 2010 se našeho letu zúčastnila i redaktorka Českého rozhlasu Hradec Králové Ilona Dvořáková (nyní zvaná též hraběnka Ilona z Dolan). Ta v jeho prů- běhu natočila poutavou reportáž, která byla krátce po odvysílání nominována do jedné z nejprestižnějších mezinárodních rozhlasových soutěží Prix Bohemia Radio.

Reportáž z letu

Testovací let nad HK

fotografie Ve čtvrtek 8. 4. 2010 jsme spolu s našimi pražskými kolegy nad Hradcem Králové testovali jejich nový horkovzdušný balón, který je svým objemem 8500 metrů kubických a maximální vzletovou hmotností největším balónem v Česku. Přestože je balón určen až pro 18 osob, letělo nás tentokrát pouze pět, a tak jsme si mohli více než devadesátiminutový pobyt ve vzduchu pořádně a po všech stránkách užít.

První letošní let

fotografie 24. 1. 2010 jsme uskutečnili první letošní let. Krátce po startu ze Studence nás severozápadní vítr nasměroval podél hlavního hřebene Krkonoš. Počasí bylo skvělé, a tak jsme si mohli užívat neopakovatelné výhledy na zasněžené, poledním sluncem zalité, svahy našich nejvyšších hor. Po 75 minutách klidného letu jsme přistáli poblíž Bozkovské dolomitové jeskyně v kopcích nedaleko od Semil.

« Předchozí 1 3 5 6 7 8 9 Další »