• Zaslání exkluzivních papírových letenek ZDARMA.
  • Maximální důraz na kvalitní a bezpečné provedení celého letu.
  • Nejširší nabídka startů z východních Čech a Českého ráje.
  • Cena letenky zahrnuje též malé občerstvení, foto a GPS záznam letu.
  • Každý let je zakončen přípitkem a povýšením mezi balónovou šlechtu.
  • Stále volná místa v koši. U nás nečekáte na svůj let měsíce či roky.
  • Řekněte si své ANO při svatebním letu v našem balónovém koši.
  • Privátní VIP lety pro 2 - 8 pasažérů, k tomu 1x dítě do 145 cm zdarma.
  • Reference zákazníků a jejich hodnocení letů naleznete zde.

Ceník letenek

Vyhlídkový let (60 minut)

letenka4 190 Kč  (4 190 Kč na osobu)

Cena zahrnuje: palubní lístek/dárkový poukaz, pojištění zákazníka včetně jeho zavazadel, malé občerstvení na uvítanou, předletovou instruktáž, vyhlídkový let pasažérským balónem s místem odletu dle aktuální nabídky termínů a o celkové délce 60 minut, tradiční balonářský obřad včetně přípitku sektem, certifikát vzduchoplavce a fotografii z odletu, GPS záznam trasy letu, přepravu z místa přistání zpět do místa startu.
Doplňující info: Letenku lze využít na jakýkoliv let z nabídky.

Vyhlídkový let Hradec Králové (60 minut)

letenka3 890 Kč  (3 890 Kč na osobu)

Cena zahrnuje:palubní lístek/dárkový poukaz, pojištění zákazníka včetně jeho zavazadel, malé občerstvení na uvítanou, předletovou instruktáž, vyhlídkový let pasažérským balónem s odletem z Hradce Králové a o celkové délce 60 minut, tradiční balonářský obřad včetně přípitku sektem, certifikát vzduchoplavce a fotografii z odletu, GPS záznam trasy letu, přepravu z místa přistání zpět do místa startu.
Doplňující info: Letenku lze využít pouze pro start z Hradce Králové.

Vyhlídkový let "divoká karta" (60 minut)

letenka2 490 Kč  (2 490 Kč na osobu)

Cena zahrnuje: palubní lístek/dárkový poukaz, pojištění zákazníka včetně jeho zavazadel, malé občerstvení na uvítanou, předletovou instruktáž, vyhlídkový let pasažérským balónem o celkové délce 60 minut, tradiční balonářský obřad včetně přípitku sektem, certifikát vzduchoplavce a fotografii z odletu, GPS záznam trasy letu, přepravu z místa přistání zpět do místa startu.
Doplňující info: Let nelze individuálně rezervovat, termín a místo startu navrhne dle svých možností provozovatel. Tento typ letenky je vhodný pro nenáročného zákazníka, který neřeší kdy a odkud poletí. Letenku "divoká karta" naopak příliš nedoporučujeme jako dárek.

Vyhlídkový let (dítě do 145 cm)

letenka1 990 Kč  (1 990 Kč na osobu)

Cena zahrnuje: palubní lístek/dárkový poukaz pro dítě do 145 cm, pojištění zákazníka včetně zavazadel, malé občerstvení na uvítanou, předletovou instruktáž, vyhlídkový let pasažérským balónem s místem odletu dle aktuální nabídky termínů a o celkové délce 60 minut, tradiční balonářský obřad, certifikát vzduchoplavce a fotografii z odletu, GPS záznam trasy letu, přepravu z místa přistání zpět do místa startu.
Doplňující info: Letenku lze využít na jakýkoliv let z nabídky.

Privátní let (60 minut + dítě do 145 cm zdarma)

2 letenky14 900 Kč   (7 450 Kč na osobu)
3 letenky16 900 Kč   (5 633 Kč na osobu)
4 letenky18 900 Kč   (4 725 Kč na osobu)
5 letenek21 900 Kč   (4 380 Kč na osobu)
6 letenek24 900 Kč   (4 150 Kč na osobu)
7 letenek27 900 Kč   (3 986 Kč na osobu)
8 letenek29 900 Kč   (3 738 Kč na osobu)

Cena zahrnuje: palubní lístek/dárkový poukaz, 1 dítě do 145 cm zdarma, možnost volby termínu a místa startu (do 40 km od HK bez příplatku za přístavé kilometry), pojištění zákazníka a jeho zavazadel, malé občerstvení na uvítanou, předletovou instruktáž, vyhlídkový let VIP balónem (žádné váhové omezení či další spolucestující v koši) v délce 60 minut, tradiční balonářský obřad včetně přípitku sektem, certifikát vzduchoplavce a fotografii z odletu, GPS záznam trasy letu, přepravu z místa přistání zpět do místa startu.

Všechny typy letenek si můžete objednat on-line a nechat zdarma zaslat e-mailem ve formátu PDF nebo v exkluzivní papírové podobě na udanou adresu prostřednictvím České pošty (úhrada bankovním převodem či dobírkou). Platnost letenek je jeden rok ode dne jejich vydání, v případě nutnosti je možné jejich platnost o 12 měsíců prodloužit.